czwartek, 5 grudnia 2013

o Gosh!!!

Witam!

Już jakiś czas temu kupiłam dwa cienie do powiek firmy Gosh. Wpadły mi w oko kolorki: turkus i czerń. Nie wiem dlaczego tak, ale chyba wtedy miałam wizje makijażu i tak podświadomość zadziałała ;) Ogólnie bardzo lubię kosmetyki Gosh, a w szczególności cienie do powiek:)Od Producenta: MONO EYE SHADOW marki GOSH. Cienie do powiek Mono Matt. Wyróżnia je delikatność, kolor oraz kremowa konsystencja. Produkt jest bardzo trwały, nie wałkuje się na powiece, nie osypuje się, co gwarantuje nienaganny makijaż bez poprawek przez cały dzień. Łatwo dopasowuje się do skóry. W bogatej ofercie dostępne są cienie: satynowe oraz błyszczące. Produkt dostępny w kilkunastu kolorach.

No i wszystko się praktycznie zgadza, to co obiecuje producent. Cienie się nie osypują i nie rolują. Kolorki są cudne. Pięknie podbija intensywność koloru baza pod cienie, więc trzeba się w nią zaopatrzyć (np. Ingrid - recenzja tu klik). Piękny turkusowy kolorek z małą ilością świecących drobinek. Dobrze rozprowadza się na powiece.
 Głęboka czerń z dużą ilością drobinek. Cudnie wygląda po nałożeniu na powiekę. Mieni się:) Zdecydowanie nadaje się na wieczorowe makijaże:)


Czy kolorki nie są piękne? Baza jeszcze bardziej podbija intensywność koloru.
6 komentarzy:

Dziękuję bardzo za odwiedziny i komentarz :)